Şimdi Kendinizi Rüzgara Bırakma Zamanı!

Kiralamalar ve Hizmetlerimiz

Bilge Öztürk Kite Shop

Hem denizde hem karada şıklığınızı ve tarzınızı tamamlayın.

Shop:

Okulumuzda bulunan dükkanımızda her yıl yenilenen ürünlerle kiteboard için gereken bütün malzemelere ulaşılabildiği gibi çeşitli modacılara ait tasarımları bulabilirsiniz. Hem denizde hem karada şıklığınızı ve tarzınızı tamamlayacak wetsuit, lycra, panço başta olmak üzere tüm ihtiyacınız için shop’umuz elinizin altındadır.

Bilge Öztürk Güneş Koruyucu Kremleri

Renkli zinc kremleriyle aynı zamanda tarzını yansıt!

Bilge Öztürk Güneş Koruyucu Kremleri:

Çok yüksek korumalı güneş koruyucu krem çeşitlerini okulumuzdaki dükkanımızda bulabilirsiniz. Renkli zinc kremleriyle aynı zamanda tarzını yansıt! Online alışveriş için www.bilgeozturk.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kiralamalar:

Okulumuzda kiteboard, wingfoil, SUP, E-foil ile ilgili her yıl yenilenen malzemeleri tüm set olarak kiralayabileceğiniz gibi yalnızca ihtiyacınız olan ekipmanı da seçebilirsiniz. Kapalı alanda veya Okul verandasında bulunan dolaplarımızı günlük, haftalık, aylık ve sezonluk olarak kiralayıp ekipman ve eşyalarınızı bırakabilirsiniz.

Okul Günlük Kullanım Bedeli:

Misafirlerimiz, ders, kiralama, depolama yapmadan yalnızca okulun tesis ve hizmetlerinden yararlanabilirler. Buna aynı zamanda karada asistan yardımı, kompresör kullanımı, wifi, oturma alanlarının kullanımı, duşlar, gölgelik, şezlong kullanımı da dahildir.

Teras localar:

Okulumuzun terasında yer alan 7 adet özel localar günlük, haftalık ve sezonluk kullanım için kiralanabilir. Localar iki kişinin rahatça uzanabileceği şekilde tasarlanmış olup istenmesi halinde birkaç kişinin de aynı anda kullanması mümkündür.