KITEMERCEDES BY BILGE ÖZTÜRK

Okulumuz, hem Türkiye’de hem de uluslararası platformlarda kiteboard sporunun kalbi ve ruhu diye adlandırılan Gökova Körfezi’ndeki Akçapınar Plajı’nın tam ortasında yer almakta olup tüm plaja hakim konumdadır. Ekibimizin ve vizyonumuzun doğal sonucu olarak verdiğimiz hizmet ana akıma hitap ettiği gibi bu spora uzun zamandır gönül vermiş kimselerin de özlemini çektikleri bir merkezdir. Okulumuzda, kiteboard sektöründe en üstün ve en iyi kaliteye sahip markalar kullanılmaktadır.

Okulumuzun verdiği dünya çapında hizmet, IKO ve KB4 lisanslı ekibimizin kalitesi ve öğrenci ile rider kapasitesi dikkate alındığında; nitelik ve nicelik açısından sektördeki en iddialı okul olduğunu söylemek doğru olacaktır.

Okulumuzun konumu, ekibimiz ve hizmet kalitemiz ile fark yaratırken, ulusal tanınmış kişiler, profesyonel sporcular ve dünyaca ünlü riderlar ile yapacağımız işbirlikleri ile kiteboard sporunu ana akım sporlar arasına taşımak ve farkındalık yaratmak amacıyla çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Okulumuzda kiteboard eğitiminin yanısıra, her seviyeye uygun malzeme kiralama, depolama, tamir, sporla ilgili ana malzeme ve diğer yan ürünlerin yer aldığı shop gibi hizmetler de mevcuttur.