EKİBİMİZ

Uluslararası ve Türkiye Yelken Federasyonu tarafından verilen eğitmenlik belgelerine sahip (IKO – KB4 – KB5) olan eğitmenlerimiz profesyonel bir eğitim verirken aynı zamanda okulumuzun sıcak ve eğlenceli ortamında sizlere kiteboard sporunun özgürlüğünü hissettirmek için tüm özveriyi göstereceklerdir.


BİLGE ÖZTÜRK (EĞİTMEN)

Okulmuza adını veren Bilge Öztürk, kuşkusuz bu sporun yaygınlaşmasında en büyük paya sahip riderlardan biri olup, milli sporcu kimliği ile de ülkemizi defalarca başarıyla temsil etmiş bir sporcudur. Kiteboard sporuna başladığı ilk günden beri, sporun daha fazla kişiye ulaşmasını sağlaması ve bu sporun ikonlarından biri haline gelmesi sonucu Türkiye’de kiteboard denince akla gelen ilk isimlerdendir. Bilge Öztürk, 2011 yılında milli sporcu olarak Türkiye adına yarışmaya başlamış ve o zamandan beri birçok ulusal ve uluslararası yarışmada ülkemizi temsil etmiştir. Mercedes Benz Avrupa Şampiyonası’nda da yarışıp bayanlar genel klasmanda 5.lik ve masterlar sınıfında 1.lik almıştır. Şu an hem hydrofoil hem de slalom disiplinlerinde Türkiye Şampiyonluğu sıfatını elinde tutmaktadır. Aynı zamanda başarılı bir avukat olan Bilge, tanınmış kimliği ve spordaki başarıları sebebiyle yazılı ve görsel basında yer almış ve röportajları yayınlanmıştır. Ticaret hayatında da adından bahsettirmiş, kendi üretimini yaptığı çanta ve aksesuarlar için yine kendi markasını yaratıp, birçok önemli yerde ve Türkiye’nin en önemli zincir mağazalarında yerini almıştır. Okulun genel yönetiminden dekorasyonu dahil en ufak detaylarına kadar ilgilenen Öztürk, sahip olduğu sportif, ticari ve hukuki deneyimlerini okulumuzun Türkiye’nin nitelik ve nicelik olarak en iddialı okulu olmasını sağlamak amacına yönelik olarak aktarmakta ve ekibimizle birlikte çalışmalarını tüm hızıyla sürdürmektedir.


BERNA ÖZTÜRK (EĞİTMEN)

Berna Öztürk, 2011 yılından beri IKO eğitmen sertifikasına sahip olan Türkiye’nin en çok bilinen riderlarından biridir. 2012 ve 2013 yıllarında Türkiye Şampiyonası formula disiplininde üçüncülük, 2013 ve 2014 yıllarında Türkiye Şampiyonası freestyle disiplininde üçüncülük ve 2015 Mercedes Benz Avrupa Şampiyonası Bozcaada özel freestyle yarışında ikincilik madalyalarına hak kazanmıştır. Yayınlanmış single ve videolarıyla Türkiye’nin en tanınmış DJ/prodüktörlerin başında gelir. Dünyanın bir çok ülkesinde performans göstermiştir. Başarılı bir oyuncu olarak reklam, TV, sinema ve tiyatroda rol almış olup, özellikle gençler için bir rol modeldir.


CUMA GÜZEL (EĞİTMEN)


ARMAĞAN ERSOLAK (EĞİTMEN)


FERDİ GÖKMEN (EĞİTMEN)


EGE CİNGÖZ (EĞİTMEN)


TÜLİN ERTEKİN (EĞİTMEN)

Tülin Ertekin Hollandalı bir anne ile Türk bir babanın kızı olarak İstanbul’da büyüdükten sonra sırasıyla Amerika, İspanya ve Hollanda’da eğitimini tamamladı. 6 yıllık iş hayatını bırakmasıyla sonuçlanacak yeni bir hayata başlayacağı Akyaka’ya ilk kez gelip kiteboardla tanıştığında 2013’tü. 2014’te Amsterdam’da ürün sorumlusu olarak çalıştığı işini bırakarak hayallerinin peşine düştü. O kışı Boracay, Filipinler’de yeteneklerini geliştirerek geçirdi. 2015’te sertifikalı bir eğitmen olmaya hak kazanarak yeni bir yaşam, öğrenim, eğitim ve paylaşım yolu bulmuş oldu. Kalbini ve rüzgarı takip ederek, sporun derinliklerini araştırmaya Cape Town,Güney Afrika’da devam etti. Katıldığı ilk yarış olan Redbull Drag Race 2015 Akyaka’da üçüncülük madalyası kazandı. Türkçe, Hollandaca, İngilizce, İspanyolca ve Almanca konuşan Tülin’i suda ders verirken ya da freestyle antremanında bulabilirsiniz.


ENÇ ÖZEN (EĞİTMEN)


HİVDA AKBAY (KOORDİNATÖR)


HÜNKAR DELAL (ASİSTAN)


BUSE ÖZDEMİR (ASİSTAN)


BELDA ÖZTÜRK (HUKUK DANIŞMANI)


YONCA KARAKAYA (BASIN DANIŞMANI)


JUNIOR (BIG BOSS)